Hakkımızda

Etkinliğinizin bilinirliğini artırmak için vazgeçilmez bir hizmet: Kutumubu

Etkinliklerin etkisi sosyal medyada paylaşıldığı zaman uzun ömürlü oluyor. Sosyal medyada konuşulur olmak da yaratıcı ve eğlenceli çıktılar sunmaktan geçiyor. Biz de buradan yola çıkarak hem yazılımını hem de üretimini yaptığımız dijital çözümlerimizle etkinliklerinizin sosyal medyadaki bilinirliğini artırmak amacıyla 2012’de Sofyo Dijital’i kurduk.

2013’te de ilk markamız Kutumubu ile hizmet vermeye başladık. Amacımız etkinliklerinizi markanıza özel tasarımlarla, en eğlenceli haliyle anında sosyal medyaya taşımak.

Hizmetlerimizi sürekli geliştirerek davetlilerinizin markalı içeriklerle sosyal medya paylaşımlarını hızlandırmaya ve aynı zamanda da keyifli zaman geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Photobox fikriyle başlayan Kutumubu markamız, sosyal medya mecralarının sunduğu imkanların gelişmesiyle de birbirinden yenilikçi hizmetlerle yol almaya devam ediyor.

Kutumubu markamız altında Photobox, Photobox Color, Greenbox, Magazine Cover, Rotating Room, Led Room, Selfie, Gifbox ve Bullet Gif ile hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin birçok şehrinde ve yurt dışında 1500’den fazla etkinlikte, 300’den fazla marka ve 250’den fazla ajans ile iş birliği yaptık ve deneyimlerimizi arttırmaya devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Etkinliğinizin başından sonuna kadar kusursuz bir tecrübe yaşayabilmeniz için multi disipliner hizmetler sunuyoruz.

i
ETKİNLİK YÖNETİMİ

Kurumsal ve/veya bireysel etkinliklerinizde tecrübeli etkinlik sorumlumuz ve en az bir hostesimiz ile başından sonuna kadar hizmet veriyoruz.

i
YARATICI FİKİRLER

Etkinliğinizin temasına uygun yaratıcı fikirler öneriyor, dilerseniz özel projeler geliştiriyoruz.

i
TASARIM HİZMETİ

Etkinlikte kullanılacak tüm fotoğrafların, arka planların veya el pankartlarının tasarımlarını da hizmetimiz dahilinde sunuyoruz.

i
RAPORLAMA

Etkinliğinizin sosyal medyadaki etkisini ölçüyor, etkinlik sonrasında detaylı bir rapor sunuyoruz.

428
MARKA
2317
ETKİNLİK
1280923
FOTOĞRAF
246258
PAYLAŞIM

KUTUMUBU İLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Şimdi eğlencenin boyutu değişiyor.